Nieuws Opnieuw inspirerende DI-tafel

Deze week vond er weer een Duurzame Inzetbaarheidstafel plaats. Tijdens onze maandelijkse DI-tafels komen werkgevers uit onze community bij elkaar om elkaar te inspireren op het thema Duurzame Inzetbaarheid en om te onderzoeken wat de mogelijkheden zijn om medewerkers (tijdelijk) te laten bewegen naar een andere organisatie.
Tijdens deze bijeenkomst deelde Esther Visser, mede-eigenaar van Maeglink, haar kennis en ervaring. Maeglink begeleidt bedrijven bij onrust en conflicten en spanningen op de werkvloer. Door proactief te bemiddelen, kan een gezondere werkcultuur worden bevorderd, wat leidt tot minder stress onder medewerkers. Dit draagt bij aan het behoud van personeel en vermindert het ziekteverzuim.
De DI-tafel werd afgesloten met inspirerende projecten vanuit de aanwezige bedrijven op het gebied van duurzame inzetbaarheid.
Deze bedrijven waren aanwezig: Arriva, Swissport, GSA, CTSN, Royal Schiphol Group, JetSupport, Vanderlande en Raggers.